Vltava Card pro partnery

Staňte se součástí Vltava Resort a buďte u řeky vidět.

1. Co může registrace v systému Vltava Card nabídnout?

  • Zviditelnění vlastního podnikání → Prostřednictvím registrace získáváte přístup do uživatelského účtu, kde si sami můžete zadávat to, co právě potřebujete a tyto informace se poté zobrazí uživateli přímo v mobilní aplikaci. Pro lepší porozumění bude každý registrovaný seznámen s fungováním tohoto slevového systému.
  • Navazování nových spoluprácí → Cílem konceptu turistické oblasti Vltava Resort je propojování. Vltava Resort chce rozvíjet místo, kde žijeme, a  návštěvníkům nabídnout kvalitní služby. Oslovte větší množství turistů registrací do systému Vltava Card nebo a spoluprácí s dalšími partnery.
  • Budoucnost → Ve Vltava Resortu bychom se rádi dále rozvíjeli a přizpůsobovali turistické poptávce a byli vám dobrými partnery.

2. Jak se registrovat do systému Vltava Card?

Slevový systém Vltava Card má návštěvníkům nabídnout služby spojené s turistickou oblastí Vltava Resort. To znamená, že poskytovaná služba by se měla územně nacházet v okolí řeky, resp. města/obce nacházejícího se v blízkosti řeky. Více podrobných informací je uvedeno zde.

Je to jednoduché, kontaktujte nás na e-mailu: vltavaresort@inregio.cz nebo telefonicky na čísle: +420 722 900 471.