Vltava Resort

Vítejte na stránkách turistické oblasti Vltava Resort!

Příjemné dny své dovolené nebo třeba jen víkend můžete strávit v turistické oblasti Vltava Resort, která leží na řece Vltavě a jejím přilehlém okolí mezi Českými Budějovicemi, Hlubokou nad Vltavou, Týnem nad Vltavou až po Orlickou přehradu.

Dopřejte si vyhlídkovou jízdu na lodi nebo si sami zapůjčete loď a užívejte si pohodu na Vltavě a jejích březích. Projeďte se na kole podél klidného toku nebo se jen procházejte po památkách a překrásných zákoutí jižních Čech. V meandrech řeky Vltavy lze trávit volný čas aktivně, ale i v poklidu.

Vítejte v turistické oblasti Vltava Resort!

≈ Zažij Vltavu

Mobilní aplikace Vltava Resort

S námi budete neustále v obraze!
Pro turistickou oblast Vltava Resort jsme speciálně vyvinuli novou mobilní aplikaci, ve které máte všechny informace na jednom místě. Budete přesně vědět odpovědi na základní otázky KAM, CO, JAK a ZA KOLIK.

Stáhněte si na svůj mobilní přístroj zdarma mobilní aplikaci Vltava Resort a mějte přehled o řece a jejím okolí.

 

Vltava Card

Využijte slevy a turistické balíčky ve vašem mobilu!
Součástí mobilní aplikace je elektronická slevová karta Vltava Card, která nevyžaduje kromě chytrého mobilního přístroje s přístupem k internetu nic navíc. Vltava Card vám nabídne z nejrůznějších služeb a balíčků, které zpříjemní váš volný čas v turistické oblasti Vltava Resort. S Vltava Card získáte přehled, kde se výhodně ubytovat, kam vyrazit za sportem, dobrým jídlem nebo kulturou. Více zde.

 

Vltava Open

Bav se jako kapitán!
Od roku 2010 každý rok v květnu zahajujeme plavební sezónu festivalem.

Více informací, fotografie a videa z minulých ročníků najdete na oficiálních internetových stránkách festivalu www.vltava-open.cz nebo na Facebooku Vltava OPEN (OFFICIAL). #vltavaopen