O Vltava Resort

Vltava Resort? Vltava Card? VltavaPoint?

1. Co je Vltava Resort?

Vltava Resort je turistická oblast ležící na řece Vltavě a jejím okolí. Tato oblast je specifická svým zaměřením na rekreační plavbu především na motorizovaných plavidlech. Vltava Resort je nový způsob trávení volného času na znovu splavněném toku Horní Vltavy. Pomocníkem je i mobilní aplikace Vltava Resort, která vám kromě tipů na výlet nabízí i slevovou kartu Vltava Card, která je součástí aplikace.

Více informací o turistické oblasti zde.


2. Co je Vltava Card?

Vltava Card je elektronická slevová karta, která je součástí mobilní aplikace Vltava Resort. S touto kartou můžete čerpat výhody u našich partnerů. Aktuální slevy a turistické balíčky najdete zde. Mobilní aplikaci si stáhnete zdarma na váš mobilní přístroj přes AppStore nebo GooglePlay. Pak už se jen do Vltava Card přihlásíte pomocí vaší e-mailové adresy a můžete si vybrat vaší vybranou slevu a prokázat se e-kupónem s kódem slevy, který je v aplikaci.


3. Co je VltavaPoint?

VltavaPoint je místo, kde získáte všechny potřebné informace a najdete tam i naše noviny Vltava Resort. K Vltava Pointu vás navede mobilní aplikace Vltava Resort nebo ho najdete v blízkosti řeky. VltavaPoint jsou infocentra a kapitanáty.