Vltava Resort

YouTube icon Facebook icon Instagram icon
  • Turistická destinace Vltava Resort

    Turistická destinace Vltava Resort

  • Mobilní aplikace Vltava Resort

    Mobilní aplikace Vltava Resort

  • Vltava Card

    Vltava Card

  • Plavba

    Plavba

  • VltavaPoint

    VltavaPoint

  • Kam  vyrazit s rodinou

    Kam vyrazit s rodinou

  • Kam vyrazit na kole

    Kam vyrazit na kole

  • Kam vyrazit pěšky

    Kam vyrazit pěšky

  • Kam vyrazit na koni

    Kam vyrazit na koni

  • Kam vyrazit za památkami

    Kam vyrazit za památkami

  • Přehled akcí

    Přehled akcí

  • Festival Vltava Open

    Festival Vltava Open

Aktuality

Aktuality

Zažij Vltavu!

Vyberte si některou z akcí, které se konají na řece Vltavě. Podrobnosti najdete v kalendáři.

Vltavotýnsko žije!

Poznejte Vltavotýnsko, nacházející se v turistické destinaci Vltava Resort, a navštivte akce, které se zde v dubnu uskuteční. 


Vltavská vodní cesta dokončena!

Plavbební komora v Hněvkovicích jde do provozu a slavnostní otevření bude 20. května 2017 - ve stejný den jako Vltava Open 2017. Budete to mít od sebe 3km, tak určitě stihnete obojí!
Více v článku nového čísla časopisu E15 z 15.2.2017.


PF 2017

Přejeme vám, ať se na palubu roku 2017 nalodíte v příjemné společnosti a starosti všedního dne hodíte přes palubu. Nechť vám vody nového roku přinesou jen to dobré!


Festival VLTAVA OPEN již posedmé!

Posedmé zahájíme v Týně nad Vltavou plavební sezónu! Zakroužkujte si v diáři datum 20. května 2017 a bavte se s námi jako kapitán. Více informací již brzy na webových stránkách vltavaopen.cz nebo na Facebooku Vltava OPEN (OFFICAL)


 

Do Městského muzea s VLTAVA CARD!

Dalším partnerem Vltava Card se stalo Městské muzeum Týn nad Vltavou. Od ledna 2017 zde budete moci uplatnit zvýhodněné vstupné 2 + 1 zdarma (ke dvou zakoupeným plným vstupenkám dostanete třetí zdarma). Stáhněte si
e-kartu Vltava Card společně s aplikací Vltava Resort do svého mobilu a nechte se unést příběhem Vltavotýnska!


 

Češi propadli plavbě!

Počet malých plavidel na českých tocích i vydaných lodních řidičáků v poslední době strmě stoupá. Přečtěte si, co o tomto trendu píše deník E15.


 

VLTAVA SE SPOJUJE!

Splavnění Vltavy v úseku České Budějovice - Orlík se blíží do finále. Nyní máte jedinečnou příležitost seznámit se s tím, jak probíhá výstavba plavební komory na jezu v Hněvkovicích - poslední překážky plavby.

Sobota 24. září od 13 do 16 hodin.


3. ročník Křížové plavby se blíží

Zveme všechny kapitány na 3. ročník Křížové plavby. Připlujte se svou lodí a vydejte s námi na jednu z posledních plaveb této sezóny. 

Čtvrtek 15. září. 2016 v Purkarci


Stáhněte si novou brožuru Vltava Resort

Najdete v ní pěkně pohromadě ty nejdůležitější informace o mobilní aplikaci Vltava Resort. Stáhněte si nejen leták, ale i samotnou aplikaci a dozvíte se, jak si užít volný čas u Vltavy. Leták ke stažení ZDE.


 

Vyšel článek o destinačním managementu na Vltavotýnsku

V sekci Media si můžete přečíst náš článek o destinačním managementu na Vltavotýnsku, který vyšel v online časopise Studia Turistica. Dozvíte se z něj nejen informace o tom, jak funguje destinační management ve vltavotýnském mikroregionu, ale také o novinkách v turistické destinaci Vltava Resort. 


Velká letní FOTO SOUTĚŽ

Zachyťte vaše okamžiky strávené u Vltavy a pošlete nám je na info@inregio.cz. Na konci prázdnin vybereme ty nejlepší snímky a výherci dostanou zajímavé ceny od našich partnerů VLTAVA CARD. 
Hlavní cena: VIP lístky pro dvě osoby na Křížovou plavbu


KOLEM VLTAVY 2016. Druhý balíček ve VLTAVA CARD

Připravili jsme pro Vás další tématický balíček ve VLTAVA CARD! Díky němu zjistíte, že u řeky je pořád co dělat. Stáhněte si ZDARMA mobilní aplikaci VLTAVA RESORT a užijte si čas u Vltavy výhodněji!


VLTAVA RESORT nyní i na Instagramu!

VLTAVA RESORT nyní najdete i na Instagramu. Pokud se vám podaří zachytit krásy VLTAVY i život okolo ní na svém mobilu a chcete se o fotku podělit s ostatními, stačí ji v aplikaci označit ‪#‎vltavaresort‬ a uvidí ji všichni!


Vyšlo druhé číslo novin VLTAVA RESORT

V sekci Media si můžete stáhnout druhé číslo novin Vltava Resort. Dozvíte se v něm informace o elektronické slevové kartě VLTAVA CARD, kam se podívat na Vltavotýnsku, jak pokračuje splavnění Vltavy a také to, že u Vltavy se nikdy nudit nebudete!


Hurááá na palubu!

Vltava Open 2016 jsme odstartovali plavební sezonu na Vltavě a díky Vám to byl krásný den plný zábavy. Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci festivalu a Vám, že jste přišli! Už teď se těšíme na příští rok, kdy se budeme moci plavit z Českých Budějovic až na Orlík. Navštivte facebookové stránky VLTAVA OPEN (OFFICIAL) a prohlédněte si, jak festival probíhal. 

6. ročník festivalu VLTAVA OPEN se blíží!!!

Zahajte s námi v sobotu 7. 5. 2016 od 13 hodin na nábřeží v Týně nad Vltavou plavební sezonu na řece Vltavě. Zakroužkujte si toto datum v kalendáři, hoďte na sebe pruhované tričko a doražte! :-) Těšit se můžete na bohatý kulturní a zábavní program pro celou rodinu.

Více informací na www.vltavaopen.cz nebo na FB stránkách VLTAVA OPEN (OFFICIAL).


Užijte si Vltavu se slevovou kartou Vltava Card!

Elektronická slevová karta byla spuštěna! Stáhněte si zdarma aplikaci Vltava Resort do svého mobilu a využívejte slevy a bonusy, které Vám přináší. V rámci prvního tématického balíčku "Poznej Vltavotýnsko" jsme pro Vás vybrali to nejzajímavější z Týna nad Vltavou a okolí.


Aplikace VLTAVA RESORT v příloze Lidových novin

Dne 28. prosince 2015 se v příloze Lidových novin "Mobilní a moderní technologie" objevila naše mobilní aplikace Vltava Resort, kterou si zdarma můžete stáhnout na těchto stránkách!


PF 2016

Vše nejlepší do Nového roku 2016 a sejdeme se na lodi až roztají "ledy". Do té doby sledujte dění na našem Facebooku Vltava Resort nebo si stáhněte mobilní aplikaci Vltava Resort a začněte třeba plánovat aktivní dovolenou na jihu Čech - Ahoy !


Časopis Vodní cesty a plavba 3/2015

Dne 26. října vyšlo nové číslo časopisu pro ekologické, ekonomické a technické aspekty vodní dopravy a vodních cest v ČR, Evropě a na jiných kontinentech. Časopis vychází čtvrtletně. 

V elektronické verzi zde.


Přístaviště v Purkarci hlásí otevřeno

Ve čtvrtek 8. října byla za účasti mluvčího ŘVC Jana Bukovského a starosty Hluboké nad Vltavou Tomáše Jirsy slavnostně přestřižena páska nového přístaviště v Purkarci. Purkarec jako historická vorařská obec se tak opět stává jedním z center plavby po Vltavě. Přístaviště slouží pro osobní lodě a malá plavidla se stáním do 48 hodin. 

Tisková zpráva z akce 


Křížová plavba a koncert 8. října v Purkarci

Zveme na asi poslední letošní akci na řece. Zakončujeme plavební sezónu 2015 a necháme si požehnat naše lodě. Podrobnější informace v Kalendáři akcí zde.

Večer zahrají The Turkey Buzzards v hotelu Pelikán.


Vypuštění jezové zdrže jezu České Vrbné

Z důvodu stavebních úprav na Lannově loděnici bude vypuštěna jezová zdrž v termínu od 21.9.2015 do 2.10.2015.

Snižování hladiny v jezové zdrži bude zahájeno v nočních hodinách z 20. na 21. 9. tak, aby v 7:00 byla jezová zdrž vypuštěna. Napouštění zdrže bude zahájeno ihned po dokončení prací (předpoklad trvání prací je 1 týden, nutno však počítat s možným zdržením).

V případě nepříznivé hydrologické situace bude termín snížení hladiny ve zdrži operativně přesunut a projednán.


Otevření přístaviště na Hluboké n/Vlt

V neděli 31. května 2015 byla v 11:00 slavnostě přestřižena páska do přístaviště. Součástí celé akce, kterou pořádala společnost Metrostav, byl dětský den a plavba z přístaviště k soutěsce "Baba" směrem k Hněvkovicím.

Krátká reportáž z akce zde nebo z Událostí ČT 1 zde (čas 15:50sec.)


Noviny Vltava Resort

Noviny Vltava Resort budou vycházet jednou ročně, vždy v období před začátkem plavební sezóny. Můžete se v nich dozvědět o novinkách a zajímavostech turistické oblasti Vltava Resort. První číslo ke stažení v sekci Media.


Časopis Vodní cesty a plavba 1/2015

Časopis pro ekologické, ekonomické a technické aspekty vodní dopravy a vodních cest v ČR, Evropě a na jiných kontinentech. Časopis vychází čtvrtletně. V elektronické verzi zde.


 

Kalendář akcí

 

Facebook

 
Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
vr-1.png 363 Kb